Главная » Разное

ЧЕСНО – це громадський рух, який вам сподобається

11 Октябрь 2018

300px-_Chesno__civic_movement_logotype

Мабуть, кожен свідомий громадянин прекрасно розуміє, що участь у виборах це фактично його певний обов’язок перед державою, перед народом. Якщо не приходити у встановлений день на виборчу дільницю, не віддавати свій голос за того чи іншого кандидата, то ця людина апріорі не може впливати на політичне життя в країні. Тобто, будь які претензії таких громадян до представників влади не можуть мати якогось підґрунтя. Інше діло ті, хто регулярно ходить на вибори, віддаючи свій голос за кандидата, який імпонує.

Найскладніше для більшості людей – визначитись з цим вибором. Кожен погодиться – всі ті, хто прагне зайняти найвищі місця в державі, прекрасно вміють обіцяти. Але, як зрозуміти, хто саме достойний бути депутатом, мером.

Яким чином розставляти пріоритети, на що звертати увагу, хто дійсно виконує свої передвиборчі обіцянки, а хто банально проігнорує все те, що було сказано безпосередньо під час передвиборчої кампанії? Безумовно, всі ці питання хвилюються свідомих громадян.

Чесно це – громадський рух на сайті www.chesno.org, який виявиться ефективним помічником! В чому полягає суть діяльності членів цієї організації? Основна задача – збір інформації. Всі дані обов’язково ретельно перевіряються. Якщо виникають певні сумніви, то ця інформація не виноситься на широкий загал.

Особливо велике значення такої діяльності пов’язане з кандидатами, котрі погано знайомі виборцям. Одне діло політик, що кожного тижня виступає за трибуною ВР, на ефірах різноманітних каналів, дає інтерв’ю поліграфічним виданням. Зовсім інша складається ситуація відносно тих, хто вкрай рідко з’являється на публіці.

Рух «Чесно» ніколи не підтримує жодного кандидата. Також не ведеться будь яка анти політика проти певної особи. Тобто, можна говорити про абсолютну рівність до всіх тих осіб, котрі в найближчому майбутньому збираються обійняти найвищі посади в державі. І це найголовніше, адже кожен виборець може бути впевнений в тому, що він віддає свій голос за кандидата, з особистим життям, політичною програмою котрого він знайомий з перевірених джерел.

Вибір потрібно зробити завжди. Кожен має право на помилку, адже це властиво будь якій живій істоті. Але, ця помилка не буде настільки відчутною, якщо уважно проаналізувати ситуацію. В конкретному випадку – ознайомившись з персонами і якостями кандидатів можна зробити розумний вибір. «Чесно» — надійне джерело інформації.

Джерело: chesno.org