Главная » Разное

Обробка пшениці гербіцидами

16 Декабрь 2016

4_300x224Напевно, кожен, хто вирощує зернові культури, хоче, щоб вони були чистими від бур’янів. Цього можна досягти тільки при використанні спеціальних агропрепаратів – гербіцидів.

Гербіциди в продовж багатьох років показують себе як ефективний засіб в боротьбі з бур’янами. Якщо Ви замислюєтеся над тим, яким гербіцидом обробити пшеницю, ми Вам відповімо – звичайно якісним! Компанія «АгроПроцветание» пропонує великий вибір сертифікованих гербіцидних препаратів, які користуються популярністю по усіх Україні. Вони мають широкий спектр дії і швидко знищують бур’яни.

Як правильно обробляти пшеницю гербіцидними препаратами?

Боротьба зі шкідливими бур’янами – це важливий крок до підвищення врожайності такий зернової культури як озима пшениця. Коли посіви пшениці сильно засмічені бур’янами, врожайність її зерна значно зменшується – до 30% і навіть більше. Таке зниження врожаю, і як наслідок, його низька якість обумовлена конкурентною боротьбою між злаковою культурою і бур’янами за світло, воду та поживні речовини.

Дуже часто агротехнічні заходи в боротьбі з бур’янами мають низьку ефективність за рахунок неякісного і несвоєчасного їх проведення. Якщо в період весняного обстеження поля на 1м2 виявлено більше 2-3 багаторічних, або ж 10-15 однорічних бур’янів, то виникає гостра необхідність в застосуванні гербіцидних препаратів.

Важливий момент – бур’яни найбільш чутливі  до обробки гербіцидами в ранньому віці. Тому боротьбу з небажаними рослинами слід починати якомога швидше. Оптимальною вважається середина другого етапу органогенезу пшениці до кінця третього, або ж фаза повного її кущення. Якщо пшениця на полях ще не встигла розкущитися, то препарати застосовувати поки не варто. Так як вони можуть загальмувати надалі зростання зернової культури.

Основна гербіцидна обробка пшениці проти бур’янів проводиться в весняний період, коли відновлюються процеси вегетації у зернової культури. Через масштабність посівів обробка пшениці гербіцидами може відкластися на більш пізній термін. Але тоді доза препаратів збільшується вдвічі, так як бур’яни сильно вкоренилися в ґрунті.

Боротьба з шкідливими рослинами здійснюється шляхом своєчасної та правильної обробки ґрунту з використанням гербіцидів. Ми рекомендуємо Вам кілька препаратів – гербіциди для пшениці Танаис і Титус, які можна придбати тут. Всі препарати сертифіковані і мають відповідні документи, що свідчать про оригінальність гербіцидів.